trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
trentino.pl wiadomości Wyślij link znajomemu Wydrukuj Dodaj komentarz

Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia

2022.01.20
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
Kliknij, aby powiększyć.
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
Zima z pewnością będzie inna od tego, czego zwykle oczekujemy, ale otaczające piękno będzie takie samo jak zawsze. Podziwianie ośnieżonych gór, alpejskich lasów, szeroko otwartych przestrzeni Parku Przyrody Adamello-Brenta, będzie nadal najważniejszym punktem wśród zajęć na świeżym powietrzu wraz z relaksem w spa, który jest idealnym miejscem do odkrywania nowych sposobów doświadczania natury.

Zobacz także:

Zimowa wersja Dolomiti Natural Wellness została zaprojektowana z centralnym uwzględnieniem przyrody, oferując szereg wrażeń zmysłowych, które wykorzystują typowe elementy zimy, aby na nowo odkryć wellness poprzez naturę. Kolejne doświadczenie, którego nie będziesz chciał przeoczyć to innowacyjna technika HOT mind Andrei Bianchi, która do osiągnięcia zwiększonej energii, dobrego samopoczucia i witalności wykorzystuje regeneracyjną siłę zimna i harmonii poprzez połączenie żywiołów natury.

Oprócz wędrówek na rakietach śnieżnych i wędrówek przez pokryte śniegiem lasy alpejskie i pastwiska (istnieje 15 tras, które są oznaczone i naniesione na mapy na całym obszarze), oferujemy nowe doświadczenie znane jako Śnieżny Księżyc. Podczas nocy w pełni księżyca, możesz podziwiać wspaniałe krajobrazy, słuchać muzyki i opowiadań lokalnych przewodników kiedy światło księżyca odbija się od śniegu.

Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia

Dla kochających skialpinizm, istnieje wiele możliwości, od tradycyjnych tras, które znajdziesz w przewodnikach, po mniej popularne trasy w Dolomity Brenta i Adamello-Presanella. Istnieje również możliwość korzystania ze skialpinizmu nocą, pod rozgwieżdżonym niebem, trasami zapewniającymi bezpieczne podjazdy i zjazdy. Nie zapomnij po drodze zatrzymać się na przekąskę lub drinka w schronisku narciarskim!

Oczywiście narciarstwo biegowe to idealny sposób, aby doświadczyć wspaniałych wrażeń na świeżym powietrzu i cieszyć się magią zimowego krajobrazu. Wybierz spośród zaśnieżonych lasów i pastwisk Campo Carlo Magno czy tor Carisolo, gdzie dzięki oświetleniu obiektu można jeździć nawet nocą.
A co powiesz na ekscytującą przejażdżkę bryczką przez las, drogą z Patascoss do Ritorto?
Lub jazdę konną w majestatycznym Parku Przyrody Adamello-Brenta?

Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia

Lub psim zaprzęgiem, gdzie zaprzęg psów husky ciągnie Cię przez czysty biały śnieg wyżyn Nambino?
Aby odkryć świat z lotu ptaka, spróbuj paralotniarstwa. Wystartuj z Doss Pinzolo del Sabion lub z Monte Spinale lub Pradalago w Madonna di Campiglio, aby dotknąć nieba podczas lotu w tandemie, w bezpiecznych rękach certyfikowanego instruktora.

Jeśli chodzi o jazdę na nartach, technologia cyfrowa zapewni Ci bezpieczeństwo dzięki możliwości kupna karnetów narciarskich online oraz za pomocą aplikacji, która pomaga monitorować dostęp do wyciągów i schronisk narciarskich. Nowe wyciągi i zmodernizowane armatki śnieżne sprawią, że Twoje wrażenia z jazdy na nartach w Campiglio Dolomiti di Brenta będą lepsze niż kiedykolwiek.


Tagi: #ośrodki narciarskie #narty #madonna di campiglio #trentio #dolomity #rakiety śnieżne

powrót

Aktualne wiadomości w twojej poczcie!
Jeżeli chcesz otrzymywać cotygodniowy,
bezpłatny narciarski serwis informacyjny skionline.pl
dopisz się do naszego newslettera.


Booking.com