trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
Newsletter archiwalny
Zimowa odsłona Trentino - narciarski urlop w Dolomitach

Wysłany dnia: 2014.11.03
Trentino forward forward Follow us Youtube pinterest
Zimowa odsłona Trentino – narciarski urlop w Dolomitach
Trentino to spełnienie narciarskich marzeń - setki kilometrów skąpanych w słońcu tras należących do dwóch wielkich regionów narciarskich: Dolomiti Superski i Skirama adamello brenta, które zbiegają się na terenie prowincji. Nie ważne, czy urlop planujemy z całą rodziną, czy samemu, na jednej lub dwóch deskach, w Trentino znajdziemy ulubione zakątki. Prócz setek kilometrów tras, niemal we wszystkich stacjach czekają na Was nowoczesne snowparki.
Trentino
Trentino
Trentino Trentino
Ski & Fun – wakacje w scenerii Dolomitów


Choć zimą turystów do Trentino przyciągają przede wszystkim setki doskonałych tras i nowoczesna infrastruktura, bogata oferta apres ski jest tu równie atrakcyjna. Zabawa w usytuowane w pobliżu tras barach i górskich chatach nierzadko trwa do białego rana.


Więcej
Trentino
Trentino
Trentino
Trentino Trentino
Wakacje w Trentino – wybierz ofertę na miarę swoich potrzeb


Rodzinne, przystosowane do podejmowania małych gości hotele, kameralne apartamenty lub położone wysoko w górach schroniska. Miejsc na spędzenie wymarzonego zimowego urlopu w Trentino jest całe mnóstwo. Wybór należy do Państwa.


Więcej
Trentino
Trentino
Trentino
Trentino Trentino
Poznaj kultowe stoki Trentino


Tognola Uno, Olimpia, Canalone Miramonti i wiele, wiele innych. Pod tymi, jakże pięknie brzmiącymi nazwami kryją się słynne trasy, na których trenują bądź rywalizują największe alpejskie gwiazdy.


Więcej
Alpine RockFest, czyli sportowo – muzyczna impreza w Andalo 3TRE – obowiązkowy stok w Madonna di Campiglio
Impreza łącząca sportowe emocje z dużą dawką dobrej zabawy. W ramach odbywającego się co roku na Paganelli festiwalu, o pokaźna nagrodę pieniężną rywalizują najlepsi alpejczycy. Jedną z najsłynniejszych tras Alpejskiego Pucharu Świata położoną w Madonna di Campiglio, jest Canalone Miramonti, nazywana również 3-Tre. To właśnie na niej odbywa się słynny, nocny slalom mężczyzn.
twitter facebook Więcej » twitter facebook Więcej »
Fly Ski Shuttle – samolotem w Dolomity Stacje narciarskie Trentino – raj dla miłośników jednej lub dwóch desek
W nadchodzącym sezonie zimowym w Trentino ponownie korzystać będzie można z usługi Fly Ski Shuttle, czyli wygodnych połączeń autokarowych z lotnisk do głównych stacji narciarskich prowincji. Stacje narciarskie w Trentino należą do dwóch regionów - SKIRAMA DOLOMITI adamello brenta i Dolomiti Superski. Pierwszy obejmuje niemal 400 km tras, drugi ponad 1200 km , z których ok. 350 km przecina Trentino.
twitter facebook Więcej » twitter facebook Więcej »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Informacje