trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
Newsletter archiwalny
Włoskie wakacje na łonie natury

Wysłany dnia: 2014.11.21
    Trentino forward forward Follow us Youtube pinterest      
   
      Skrzypiący pod stopami śnieg i skąpane w słońcu trasy, czyli włoskie wakacje na łonie natury      
     
Zima w Trentino może być niezwykle barwna. Choć większość turystów wybiera się w tę część Włoch, by spędzić zimowe wakacje na jednej lub dwóch deskach, warto znaleźć kilka chwil i skorzystać z innych, równie atrakcyjnych form aktywnego wypoczynku, jakie oferuje region. Spacery na rakietach śnieżnych, przebieżki na nartach klasycznych wytyczonymi z dala od gwarnych stoków trasami lub zjazdy w dziewiczym puchu – czyż nie warto tej zimy spróbować czegoś nowego?

     
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Śnieżny raj po słonecznej stronie Dolomitów

Skrzący się w promieniach słońca śnieg, czyste powietrze i bajkowa panorama Dolomitów. Czyż wakacje spędzone na łonie natury, z dala od codziennego gwaru, nie są najlepszą receptą, by zaczerpnąć nowej energii?
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Sprawdź najlepsze oferty na zimowe wakacje w Trentino
Wybierając się na zimowy urlop do Trentino warto skorzystać z ofert specjalnych. W promocyjnych cenach zarezerwujemy hotel lub pensjonat, skipass oraz – opcjonalnie – cały wachlarz dodatkowych, interesujących nas usług i atrakcji.
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Trentino – raj dla miłośników ski touringu i freeride'u
Ski touring i freeride to fantastyczna formy aktywnego wypoczynku w górach dające poczucie wolności. Wystarczy zadbać o sprzęt - lekkie narty i odpowiednie buty – w Trentino znajduje się mnóstwo zakątków, gdzie, z dala od wyciągów i nartostrad, pojeździć można w puchu lub podreptać na nartach.
Więcej
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino
 
Trentino Trentino
 
  Family Ski – rodzinny urlop w Trentino
Śnieg - choć głównie potrzebny do uprawiania narciarstwa - niezbędny jest również do zimowych harców. W Trentino przyjazne dzieciom miejsca do stawiania na śniegu pierwszych kroków, w których poprzez zabawę oswoją się ze sprzętem znajdują się w każdym z większych ośrodków.
Więcej
 
Trentino
Wizz Air – nowe połączenie z Warszawy do Werony Trentino - wydarzenia sportowe w sezonie 2014/2015
Wizz Air uruchamia 17 stycznia 2015 nowy zimowy lot z Warszawy do Werony. Dzięki nowemu połączeniu turyści będą mogli szybko i wygodnie dostać się do położonych na terenie Trentino stacji narciarskich. Nocny slalom 3-Tre, Alpine Rockfest i zawody Tour de Ski z udziałem Justyny Kowalczyk, to tylko wybrane, szczególnie godne polecenia wydarzenia sportowe, które w Trentino tej zimy warto zobaczyć.
twitter facebook Więcej » twitter facebook Więcej »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Trentino S.P.A.
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Informacje