trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
Newsletter archiwalny
Speedoholicy na podium

Wysłany dnia: 2011.01.28
Drodzy Speedoholicy!
Niezawodne technologie HEAD
Zaawansowane technologie wykorzystane w sprzęcie HEAD sprawiają, że nasi zawodnicy są tam, gdzie być powinni - na pierwszej pozycji! Jeśli Ty również chcesz być szybszy o setne sekundy od rywala, marzy Ci się łatwa carvingowa jazda lub wysokie loty w snowparku, sprawdź jakie rozwiązania technologiczne przygotował dla Ciebie HEAD.
Speedoholicy zajmują całe podium!
Lindsey Vonn, zajęła pierwsze miejsce w supergigancie rozgrywanym na trasie Olympia delle Tofane. Zawody supergigant kobiet odbyły się w piątek i w niedzielę, dwukrotnie wygrała Vonn. Didier Cuche po raz czwarty w karierze wygrał zjazd alpejskiego Pucharu Świata w austriackim Kitzbuehel, a Maria Riesch triumfowała w sobotnim zjeździe we włoskiej miejscowości Cortina d'Ampezzo i umocniła się na pozycji liderki alpejskiego Pucharu Świata. Więcej informacji na blogu HEAD.
Spotkanie z cyklu "Okiem eksperta"
W niedzielę, 30. stycznia o godz. 13.00 na profilu Head Ski Polska na facebooku odbędzie się spotkanie z cyklu "Okiem eksperta". Gościem specjalnym będzie zawodnik Teamu Head, freerider - Piotr Węcławowicz.
Na narty do Witowa
Najlepiej przygotowanym snowparkiem tej zimy jest zdecydowanie Head 686 Witów-Ski snowpark! Wszystkich miłośników zimowych szaleństw zapraszamy do Witowa!
Zostań funem snowparku w Witowie na facebooku.

Uwaga! Wymień zdjęcie na longsleeve'a na najszybszym funpage'u świata! Na profilu Head Ski Polska na facebooku znajdziesz wiele okazji do wygrania unikalnych longsleeve'ów potwierdzających przynależność do elitarnego grona speedoholików!
Nie czekaj! Pamiętaj o dewizie speedoholików: Kto pierwszy, ten lepszy!

Pozdrawiamy,
Team HEAD
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Cool Sport

Jeżeli nie chcesz otrzymywać newslettera skionline.pl kliknij tutaj

Powrót

Informacje