trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
Newsletter archiwalny
Słoneczny narciarski urlop w Val Senales/Schnalstal - jeździmy aż do maja!

Wysłany dnia: 2017.04.03
poniedziałek, 3 kwietnia 2017
Słoneczny narciarski urlop
w Val Senales/Schnalstal
- jeździmy aż do maja!
Jeśli marzą Państwo o niezapomnianym urlopie narciarskim w Południowym Tyrolu, idealnym miejscem na wiosenny pobyt będzie Val Senales/Schnalstal. Znajdą tu Państwo doskonałe warunki śniegowe oraz przepiękną panoramę Alp Ötztalskich. Na jedynym, położonym na terenie Południowego Tyrolu lodowcu jeździć można od rana do wczesnych godzin wieczornych. Gdy dodać do tego chwile spędzone na skąpanym w słońcu tarasie widokowym, wyłania nam się obraz wprost idealnych wakacji. Sezon w Val Senales/Schnalstal zakończy się dopiero 7 maja 2017.
Najlepsze oferty wiosennego urlopu
w Val Senales/Schnalstal
Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wiosennymi pakietami pobytów w Val Senales/Schnalstal. Wybrane hotele i apartamenty oferują dodatkowy bezpłatny nocleg oraz jednodniowy skipass.
Więcej informacji »
Wiosenne eventy - koncerty Rafała Brzozowskiego
Wiosna to czas licznych imprez w Val Senales/Schnalstal. Główną atrakcją dla gości z Polski z pewnością będą koncerty Rafała Brzozowskiego, które odbędą się w hotelu Kurzras (26 kwietnia i 4 maja). Oprócz nich w programie m.in.: Wielki Finał Włoskiego Związku Sportów Zimowych (21-23 kwietnia), Skitest Carving 2000 (18-22 kwietnia), Ötzi Alpin Marathon (29 kwietnia) oraz Bikini & Bermuda Race (6 maja).
Więcej wydarzeń »
Wyjazd na urlop bez nart - korzystne ceny w wypożyczalni sprzętu
Wypożyczalnia sprzętu "Rent and Go Schnals" oferuje 10% zniżki na wypożyczenie nart lub snowboardu wszystkim gościom, którzy wybrali zakwaterowanie w dolinie Senales/Schnalstal. Dodatkowo, dzieci uczęszczające na 5-dniowy kurs w miejscowej szkole narciarstwa, skorzystają z oferty specjalnej. Młodzi amatorzy sportów zimowych, urodzeni w latach 2003-2008, otrzymają komplet sprzętu na okres 6 dni za jedyne 60,00 €, a dzieci z roczników 2009 i późniejszych w cenie 50,00 €.
Kontakt i więcej informacji: senales@rentandgo.it
Centrum testowe w Maso Corto przygotowało wiosenną promocję rodzinną. Jeśli jeden z rodziców wypożyczy dla siebie sprzęt narciarski, dzieci do 9. roku życia otrzymają narty, buty, kijki i kask na 6 dni w cenie 12,00 €. Oferta jest ważna również dla licznych rodzin w terminie do 7 kwietnia 2017 oraz od 22 kwietnia do 7 maja. W cenę wliczono także przechowywanie nart i butów.
Kontakt i więcej informacji: info@skirent-masocorto.com
Kontakt:
Tourist office
Schnalstal Valley
Certosa 42
39020 Val Senales

Tel. +39 0473 679 148
Fax +39 0473 679 177

info@schnalstal.it
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: The Tourist office Schnalstal Valley and the Funivie Ghiacciai Cable Car company
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Informacje