trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
Newsletter archiwalny
Słoneczne narty w dolinie Zillertal

Wysłany dnia: 2019.04.02
wtorek, 2 kwietnia 2019
Słoneczne narty w dolinie Zillertal
Jeśli perfekcyjne przygotowane stoki narciarskie sprawiają, że Twoje serce mocniej bije, i uwielbiasz delektować się kulinarnymi przysmakami w słońcu, to jesteś we właściwym miejscu. W Zillertal. Jeden skipass, 530 kilometrów tras, zimowy raj, słoneczne knajpki i zapierające dech panoramy. Czy z przyjaciółmi, z rodziną, czy we dwoje - odkryj swój Zillertal.
przeczytaj więcej o Zillertal »
Słońce na lodowcu i najlepszy śnieg na Wielkanoc!
Stuprocentową pewność śniegu na 199 kilometrach wspaniale szerokich i znakomicie wyratrakowanych wiosennych stoków znajdziesz na lodowcu Hintertux - jedynym całorocznym ośrodku lodowcowym w Austrii - oraz w ośrodku Ski- und Gletscherwelt Zillertal 3000.
Ulubionym miejscem spotkań wiosną są liczne schroniska, górskie restauracje i słoneczne miejsca, gdzie możesz się zrelaksować. A po szusach w wiosennym firnie modne bary Apres-Ski kuszą i gwarantują prawdziwe wiosenne przebudzenie.
przeczytaj więcej o Zillertal »
Narciarski urlop w Zillertal
Wysiadamy z gondoli, zarzucamy narty na ramiona - ruszamy! Miłośnicy białego szaleństwa mogą korzystać w Zillertal z łącznie 180 wyciągów. Na fanów nart i deski czeka 530 km stoków i czystej przyjemności - każdy znajdzie dla siebie idealnie przygotowaną trasę. Zadbaliśmy także o odpoczynek - blisko 80 karczm zaprasza turystów w przerwach między kolejnymi sportowymi wyczynami. Szukający wieczornego relaksu mogą oddać się przyjemnym zimowym wędrówkom. Taki odpoczynek zapewni nowe pokłady energii na kolejny dzień zabawy na stoku. A po powrocie do miejsca zakwaterowania gospodarzez właściwą sobie tyrolską serdecznością ugoszczą strudzonych, ale szczęśliwych miłośników sportów zimowych. W skrócie: w każdym z czterech regionów jest się wśród przyjaciół.
przeczytaj więcej o Zillertal »
Zillertaler Superskipass
Zillertaler Superskipass obowiązuje w okresie od 01.12.2018 do 22.04.2019 na wszystkich 530 doskonale przygotowanych kilometrach tras i 180 wyciągach narciarskich w 4 dużych ośrodkach narciarskich (Hochzillertal-Hochfügen-Spieljoch, Zillertal Arena, Mayrhofner Bergbahnen, Ski- & Gletscherwelt Zillertal 3000) w Zillertal. Każdy sam decyduje, jak długo będzie ważny karnet: od 2 do 21 dni. Do 1,5 dnia dostępne są tylko karnety do poszczególnych ośrodków. Osoby z ważnym Zillertaler Superskipass mogą korzystać bezpłatnie ze wszystkich skibusów oraz większości publicznych środków transportu w dolinie.
przeczytaj więcej o Zillertal »
List przekazany przez skionline.pl w imieniu: Zillertal
Jeżeli nie chcesz więcej otrzymywać informacji od nas, kliknij w ten link.

Powrót

Informacje