trentino.pl
dodaj stronę trentino.pl do ulubionych forum RSS startuj z nami
trentino.pl wiadomości
Wiadomości
Rotaliana - przez winiarnie i winnice w rowerowym siodełku
Rotaliana - przez winiarnie i winnice w rowerowym siodełku
2022.04.07
Terytorium rozciągające się na północ od Trento, gdzie na dnie doliny oraz na wzgórzach po wschodniej stronie od stuleci produkuje się wina o silnej osobowości, stanowi centralny punkt nowej propozycji turystyki rowerowej: trasy wiodącej przez osady i winiarnie na równinie Piana Rotaliana i wzgórzach Colline Avisiane. Wine trekking w Vallagarina, pośród winiarni należących do bohaterskich winiarzy z doliny Val di Cembra oraz producentów z Nosiola.
Trentino, SPA o zachodzie Słońca
SPA o zachodzie słońca
2022.03.15
Zażyj ciepłego hydromasażu, podziwiając jak w sercu gór ostatnie promienie zachodzącego słońca oświetlają szczyty i barwią niebo odcieniami czerwieni, fioletu i indygo. W Trentino to połączenie staje się możliwe! W niektórych schroniskach, położonych w wysokich partiach gór bezpośrednio przy stokach można nie tylko przenocować, ale także rozkoszować się niepowtarzalną formą regeneracji po dniu spędzonym na nartach.
San Martino di Castrozza-Passo Rolle, Fot. Alessandro Faedda
Jedzenie i muzyka na stokach - sezon zimowy we włoskim Trentino jeszcze się nie skończył!
2022.03.03
Doliny Trentino, ponownie pokryte białym puchem po wyjątkowo obfitych opadach śniegu, pewnym krokiem wchodzą w drugą część sezonu zimowego. Tutaj, pośród niezmiennie majestatycznych alpejskich szczytów, wnoszących się na tle błękitnego nieba, można skutecznie zapomnieć o pośpiechu, podarować sobie chwilę wytchnienia i delektować się włoskim "dolce vita". Szczególnie, że w najbliższych tygodniach, na stokach nie zabraknie różnych spotkań i inicjatyw, od koncertów muzyki jazzowej po aperitif z widokiem na góry.
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
Madonna di Campiglio - najlepsze przeżycia
2022.01.20
Zima z pewnością będzie inna od tego, czego zwykle oczekujemy, ale otaczające piękno będzie takie samo jak zawsze. Podziwianie ośnieżonych gór, alpejskich lasów, szeroko otwartych przestrzeni Parku Przyrody Adamello-Brenta, będzie nadal najważniejszym punktem wśród zajęć na świeżym powietrzu wraz z relaksem w spa, który jest idealnym miejscem do odkrywania nowych sposobów doświadczania natury.
Osiem najbardziej znanych tras w Trentino
Osiem najbardziej znanych tras w Trentino
2022.01.03
Zapierające dech w piersiach trasy, kuluary i strome stoki, na których tworzyła się historia narciarstwa alpejskiego.
W Trentino znajdują się trasy, które na stałe wpisały się w historię narciarstwa alpejskiego. Takie, na których rywalizowali najlepsi zawodnicy i takie, które, ze względu na długość lub nachylenie, stanowią dla narciarzy nie lada wyzwanie. Poniżej znajdziecie listę tras, które w Trentino odwiedzić trzeba koniecznie.
Magiczna bajkowa kraina: jarmarki bożonarodzeniowe w Trentino
Magiczna bajkowa kraina: jarmarki bożonarodzeniowe w Trentino
2021.11.22
Położony na północy Włoch region Trentino, zimą oferuje swoim gościom nie tylko imponujące ośnieżone stoki, ale też m.in. przepiękne widoki, wiele atrakcji kulturalnych oraz słynne w całej Europie jarmarki bożonarodzeniowe. Już w listopadzie amatorzy folkloru i nietuzinkowych upominków będą mogli skosztować regionalnych wyrobów, zaopatrzyć się w prezenty bożonarodzeniowe u rękodzielników i wziąć udział w towarzyszących kiermaszom wydarzeniach rozrywkowych.
Trentino - SPA o zachodzie Słońca
Trentino - SPA o zachodzie Słońca
2021.11.17
Zażyj ciepłego hydromasażu, podziwiając jak w sercu gór ostatnie promienie zachodzącego Słońca oświetlają szczyty i barwią niebo odcieniami czerwieni, fioletu i indygo.
Trentino - co nowego w ośrodkach narciarskich?
Trentino - co nowego w ośrodkach narciarskich?
2021.10.28
Wraz z otwarciem sezonu w Val di Fassa i Madonna di Campiglio, zostaną uruchomione odnowione wyciągi narciarskie. Nigdy wcześniej nowe technologie nie przyczyniły się tak znacząco do zagwarantowania narciarzom bezpieczeństwa na wyciągach. Pozwoliły na skrócenie czasu przejazdu na górę i zwiększenie przepustowości, co bezpośrednio przekłada się na zapewnienie prawidłowego dystansu społecznego.
Madonna di Campiglio
Włochy - bezpieczny start sezon 21/22 w Trentino
2021.10.27
Sezon zimowy 21/22 w arenach narciarskich Trentino zapowiada się jako pełen innowacji, i to nie tylko w zakresie odnowionych wyciągów narciarskich! Coraz powszechniejszy staje się zakup Skipassów on-line, natomiast innowacyjny "Starpass" w Madonna di Campiglio umożliwia opłatę proporcjonalną do czasu spędzonego na stoku
Lato pełne przygód na rowerze
Lato pełne przygód na rowerze
2021.06.09
Wśród letnich nowości w regionie Trentino: nowa trasa rowerowa z Dolomitów do Gardy, a także nowe połączenia w systemie sieci ścieżek rowerowych i pieszych w Primiero oraz dolinie Chiese.
Obudź ciało i umysł
Obudź ciało i umysł
2021.04.15
Spacery wokół jezior, czy trekking po szlakach w cieple pierwszych promieni słońca - włoski region Trentino oferuje szeroki wachlarz aktywności, które pozwolą delikatnie obudzić ciało po zimowym "letargu".
Nowe przygody na rowerze górskim / Alessandro Trovati
Nowe przygody na rowerze górskim
2021.04.15
Sieć ponad 330 szlaków rowerowych o długości około 8000 kilometrów została wzbogacona w tym sezonie o nowe propozycje tras dla miłośników rowerów górskich. Umożliwią one amatorom dwóch kółek podziwianie pięknych krajobrazów Trentino przy jednoczesnym napawaniu się wolnością, jaką daje jazda na rowerze.
poprzednie1 - 12 z 105następne
Informacje